Loading...
O NAS2019-04-02T20:33:35+00:00
O NAS

Agencja aktorska Studio TopStar

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z doświadczeniem w branży, którzy pomogą Ci zaistnieć w świecie filmu i reklamy.

Nasza Agencja Aktorska skupia i pomaga wypromować indywidualne talenty. Pozyskujemy wizerunki osób w każdym wieku, opiekujemy się nimi na planie, oraz zapewniamy obsługę prawno-księgową każdego zlecenia.

Producenci i reżyserzy cały czas poszukują ciekawych twarzy do kolejnych edycji programów i filmów. Szczególnie pożądane są osoby charakterystyczne, doceniamy swobodę i naturalny wdzięk, oraz Twoje doświadczenie, ale jego brak nie jest dla nas przeszkodą.

Niezależnie czy jesteś osobą komunikatywną, czy nieśmiałą, zapraszamy do nas, pokażemy Ci jak korzystnie zaprezentować się przed kamerą lub aparatem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o spełnienie marzeń Twoich, czy Twojego dziecka, Studio Top Star jest zespołem doświadczonych osób, które pomogą Ci zrealizować Twój cel. Nie ma ograniczeń wieku i wymagań dotyczących wyglądu i typu urody. Doceniamy naturalność i indywidualność wizerunku.

Pomożemy Ci wykonać pierwszy krok w świecie reklamy, telewizji lub filmu. Dzięki nam weźmiesz udział w ciekawych produkcjach filmowych i reklamowych.

ZACHĘCAMY DO SPRÓBOWANIA SWOICH SIŁ W FILMIE, W PRODUKCJACH TELEWIZYJNYCH I REKLAMIE. WYPEŁNIENIE FORMULARZA TO PIERWSZY PROSTY KROK NA DRODZE DO SPEŁNIENIA MARZEŃ.

Chcę się zgłosić